Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-28, 07:10   #505
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Ja akurat mam bezramkowe okulary, uznałam, że takie pozwalają na niemal każdy makijaż.

Czyli CCB zapisana, jako kolejna rzecz do obejrzenia na żywo. Z cieni rozważałam jeszcze Shroom. A czy w roli rozświetlacza nie sprawdziłby się jakiś Paint Pot w jasnym kolorze (choć z tego, co na stronie MAC - a patrzyłam to raczej takie neutralne barwy mają)? I - przechodząc do następnego pytania, czy PP można stosować jako bazę pod makijaż - użeram się z Art Deco i zdecydowanie się nie lubimy, szukam zamiennika na którym cienie lepiej by się rozcierały, a który jednocześnie podbijał nieco ich kolor (no i oczywiście przedłużał trwałość - na moich powiekach nawet MAC - owe szybko się rolują, choć bez porównania wolniej, niż wszelkie inne) .
Shroom to dobry wybór Co do PP to wiem, że niektóre dziewczyny używają ich jako bazy, ale na moich tłustych powiekach niestety musze najpierw zastosawać Art Deco, dopiero potem PP i ewentualnie cień. Próbowałaś bazy z Urban Decay Primer Potion? Ja osobiście nie mam, ale ma bardzo dobre recenzje. Ja miałam jeszcze bazy z Joko Virtual (supertrwałość, ale dużo bardziej tępa niż AD więc nie polecam Ci), Inglot (kiepścizna jak dla mnie), ELF (dobra jeśli ktoś nie ma bardzo tłustych powiek). Tańszym i podobno nawet bardziej kremowym odpowiednikiem Art Deco jest baza z Kobo, więc może spróbuj tej?
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora