Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przyjaciółka zazdrosna o chłopaka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-17, 14:31   #18
daqmar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 257
Dot.: przyjaciółka zazdrosna o chłopaka

A mi się wydaje, że Twoja przyjaciółka nie jest zazdrosna o Twojego chłopaka, tylko o to, że Ty masz w ogóle chłopaka. Podejrzewam, że zachowywałaby się podobnie, nawet gdyby Twoim chłopakiem był ktos inny.
Pewnie lepiej się czuła jak byłyście "po jednej stronie barykady", ona mogła się wyżalić że coś jej nie wyszło itp i jest sama, i jak to się mówi "w kupie raźniej" się cierpi.
Wierzę, że się starasz i nie dajesz jej powodów, normalne, że skoro kogoś masz, to nie będziesz ze względu na przyjaciółkę przy niej traktować faceta z buta, albo udawać że sama jesteś. Niektóre osoby tak po prostu mają, sama parę lat temu miałam podobną sytuację, a wiem, że podstaw nie było żadnych bo jestem bardzo przeczulona jeżeli idzie o"głupienie na punkcie faceta".
Nic na to nie poradzisz i na siłę nic nie wskórasz, do niej samej musi dotrzeć że zachowuje sie dziecinnie i może się do Ciebie odezwie "jak dorośnie".

Dodam jeszcze, że najważniejsze że masz świadomość, że nagle jak zaczęłaś spotykać sie z facetem to Ci nie odbiło za przeproszeniem i jej nie olałaś, albo nie zaczęłaś wszędzie ciągnąć swojego faceta jak swojego cienia, tylko jak pisałaś spotykałyście się również sam na sam.

Edytowane przez daqmar
Czas edycji: 2009-06-17 o 14:34
daqmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując