Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-04-24, 17:31   #96
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re:Agentka69 na dywanik!!! no to sie tłumacze ;))

hehehe [img]icons/icon10.gif[/img] Wredoty [img]icons/icon10.gif[/img] ładnie, pieknie kurna [img]icons/icon10.gif[/img] człowiek nie ma po ludzku dostepu do netu w chacie, to na nim psy wieszają [img]icons/icon10.gif[/img] hyhyh [img]icons/icon10.gif[/img] Oj, baby [img]icons/icon29.gif[/img]

[img]icons/icon7.gif[/img] dobra, to sie potłumacze ..

Dori, przepraszam..jak bunia napisała, wysypał nam sie net w domku i łosie= chłopaki [img]icons/icon10.gif[/img] robią go i robią..do niczego nie mam dostepu..tylko w pracy..dzis tez juz za dlugo siedze, zaraz wracam do robotki..mam nadzieje, ze na weekend to juz necik w domku bedzie.. napisz co wybrałas kochanie ? [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]

ja NAPRAWDE nie zapominam..tylko, nie mam mozliwosci..serio, serio.. wiec nie krzyczec na mnie ! [img]icons/icon10.gif[/img]

a i chciałam powiedziec Miniowi, jesli to czyta, ze znalazłam dla niej makijazyki, tylko nie moge wkleic [img]icons/icon22.gif[/img] bo wszystkie pliki mam na kompie w domku [img]icons/icon9.gif[/img] a on nie działa..

jak mi wszystko ruszy, to obiecuje nadrobic zaległosci [img]icons/icon7.gif[/img] OBIECUJE [img]icons/icon7.gif[/img]

no i juz mnie wołaja znow z raportem..cholerka jasna..popisa nie mozna..co za praca [img]icons/icon41.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img] znikam, buzka babki [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując