Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-07, 14:15   #337
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez ulalala Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Dzieki za odpowiedzi. Ja wlasnie uzywalam tej neo z allegro ale mieszkam w UK i myslalam, ze moze na ebayu uda sie zamowic cos podobnego...
Mam jeszcze pytanie: Czy ktoras z Was uzywala kosmetykow Biodermy White Objectives?? Ja uzywalam kremu na dzien przez 3 miesiace, polecila mi pani dermatolog i teraz jak przestalam go uzywac(kupilam Clinique even better) pogorszylo mi sie i nie wiem czy to ten krem czy slonce...jakie sa wasze opinie na temat biodermy?? Dzieki za odp i milego Dnia
ja używałam i to był pierwszy krem który zaczął mi rozjaśniać piegi a używałam już naprawdę dużo wynalazków też polecił mi go dermatolog używałam go razem z płynem micelarnym po nim od razu zaczęłam używać neo i nic się nie działo nie wracały piegi ale też po tym neo szału nie było także zakupiłam cos, teraz jak skończe cos to mam zmiar kupić sobie serum z biodermy white objective na noc

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

[QUOTE=SzatAnka71;19102078]

Sucha zamień się tak na rokprzez pierwszy miesiąc chyba co tydzień byłabym nad morzemsię rozmarzyłam

z przyjemnością bo już mam dosyć tego morza jeżdżę tam ostatnio tylko jak mi się bardzo nudzi i mam ochotę na świeżą rybkę i na plaży nie mogę za długo przebywać bo świruję i ciągle patrzę w lusterko i sprawdzam czy nie mam już nowych piegów
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując