Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-09, 18:01   #13
susceptancja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 64
Dot.: Metamorfoza 13-latki. Doradźcie co robić .!

Ja się udziele jeśli chodzi o kwestie twarzy PROOSZE CIĘ nie popełnij mojego błedu i nie stosuj na problemy z cerą kosmetyków z drogerii. Naprawdę lepiej wydać troche więcej bo na skórze nie można oszczędzać. Np.Aptekowe la rosche Ja mam kremik na niedoskonałośći skóry + żel do mycia twarzy gratis. Ten komplet nie był drogi a naprawde zdziałał wiele dobrego Jest dużo aptekowych srodków dla których zaskórniaki itp to pikuś Jakby mi to ktoś uświadomił w twoim wiek była bym szcześliwa Możesz też odwiedzić ksmetyczke i spytać się jaki by mogła polecić zabieg oczyszczający skóre dla Twojego wieku powodzenia" "

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

AAA i uważaj z tymi peelingami. Jeśli wystepują u ciebie inne problemy z skórą niż wągry to może wiecej szkód narobić Roznieść w najlepszym przypadku w najgorszym spowodować stan zapalny Ale mówię tylko tak zapobiegawczo.
susceptancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując