Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawienia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-19, 20:40   #1817
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez osmalk Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie fazy lutealnej- czy może się ona nagle wydłużyć? Dziś jest 14 dzień mojej fl i powinnam teoretycznie dostać okres, tak było przez ostatnie 5 miesięcy. Lecz okresu jak nie było tak nie ma, objawów okresu tym bardziej, zawsze bolały mnie bardzo piersi teraz kompletnie nic. Co jeszcze 11 i 12 dnia fazy lutealnej miałam jasnobrązowe plamienia, ale tylko rano, nie bardzo obfite. Czy wydłużenie wskazuje od razu na ciążę? Wspomnę że miałam tygodniowy wyjazd za granicę w tamtym tygodniu, bylam bardzo przemęczona kilka nocy spałam w autokarze wiec nie wykluczam że to może mieć jakiś wpływ, plamienia były zaraz po powrocie, mozliwosc zajścia w ciaze jest mala bo nie uprawiałam seksu a jedynie petting, moglo się cos przenieść ale ryzyko jest nieduze, pisałam o tym na forum prawdopodobieństwa i dziewczyny powiedziały ze w ciąży nie będę. co myślicie, ciąża czy jakies zaburzenia? możliwe jest wydluzenie 2 fazy cyklu? np. z powody wyjazdu tym samym zmeczenia zmiany klimatu, wiem ze owulacja się przesuwać może z tych powodow, ale czy 2 faza?
Oczywiście, że może.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując