Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-04, 22:22   #648
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez epikoo Pokaż wiadomość
dzieki Scene wieczrobie sama natura. jeszcze nie wiem czy 7.0 czy 8.0, moze wymieszam, zobacze po próbie pasemkowej chyba i wezme color touch. ciekawi mnie tyle zamieszania o te numerki. dzieki raz jeszcze
nie ma sprawy, Kochana
opowiadaj co tam zdziałałaś z włoskami dobrego, bo mnie trzy dni nie było i mam tyły

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez krysia0908 Pokaż wiadomość
Dzien dobry - pare lat temu wlosy mi sie znacznie przerzedzily wiec zaczelam rozjasniac farbami ziolowymi bez amoniaku.
Od roku uzywam BIOKAP (w aptece). Jestem z tej farby zadowolona ale poniewaz malo rozjasnia, zakupilam w sklepie internetowym farbe do wlosow CHI IONIC Permanent Shine Hair Color Nr 10B (bardzo jasny bezowy blond). Chce sama w domu nalozyc te farbe, ale sadze ze musi byc do niej jakis aktywator (w opakowaniu jest tylko tubka z farba, a instrukcja jak dla mnie nie bardzo czytelna).
Prosze o bardzo szybka odpowiedz co mam dokupic i gdzie?????
Z gory dziekuje.
Tutaj to cześć, bo my tu 'na Ty' wszystkie.
Do farby generalnie poza nią samą musi być jeszcze oxydant, zwany dalej emulsją aktywującą. Skoro pokusiłaś się o poziom 10, oxydant musisz mieć 9% najlepiej. Musisz go mieć tyle, ile farby. Do dostania w sklepach, hurtowniach fryzjerskich i oczywiście przez Internet.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując