Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 18:02   #54
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 50
Dot.: błagam o pomoc ! wyszły mi rude włosy !

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Autorka dekoloryzowała, kupę pieniędzy zapłaciła a i tak efekt nie był zadowalający - to jeden powód, a drugi to strach, że mi włosy zniszczy za bardzo. Do tego muszę prostować, zniszczone włosy po dekoloryzacji plus prostownica, kto wie czy by się nie zaczęły w końcu kruszyć. Wiadomo, nie jestem ekspertem, i zaraz mi tu jakieś guru fryzjerskie napisze, że nie mam racji, ale fakt, że boję się, wolę stopniowo się rozjaśniać. Tymczasem oglądam na forum fotki karmelków i tym rekompensuję swoją chcicę posiadania takiego koloru na głowie.
Dziewczyny a jaką macie karncaję? Jaki kolor oczu? Bo ja mam piwne i ciemną oprawę oczu, czy blond wtedy pasuje?
dekoloryzacja nie niszczy moje włosy po były błyszczące i wyglądały lepiej niż wcześniej ale koloru mi to za wiele nie zdjęło. dlaczego musisz prostować włosy nie da się innym sposobem mniej niszczącym ? z tego co wiem stopniowe rozjaśnianie wychodzi jeszcze gorzej i zabiera więcej czasu w w gruncie rzeczy czasami pali się włosy które już były rozjaśnianie po kilka razy bo nie da się tak żeby łapać osobno wszystkie..tak mi tłumaczył dobry fryzjer którego akurat nie ma w kraju.. a co do pytania wygląd. jestem ogółem żółtkiem taką żółtą mam karnację w lato naturalnie ala murzynek ale ogołem wyglądam jak jakiś chińczyk opinia znajomych oczy mam piwne z ciemna obwódką no i naturale włosy tlenione więc taka dziwna mieszanka. blond będzie Ci pasował tylko musisz dobrać odpowiednio kolor nie na siłę np popielate kiedy nie współgra to z Tobą. zabierz kumpelę do sklepu popatrzcie na farbki i pomoże Ci napewno w czym byłoby Ci dobrze co dwie głowy to nie jedna

ah i dobrym pomysłem jest jeśli jest w Twoim mieście sklep z perukami iść i kumpelą i popatrzeć sobie co i jak przy okazji świetna zabawa. przez Ciebie teraz ten karmel mi chodzi po głowie i weź tu bądź kobietą.

Edytowane przez Ayca
Czas edycji: 2012-11-09 o 18:05
Ayca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując