Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-23, 20:57   #1038
raulcia121186
Przyczajenie
 
Avatar raulcia121186
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

kurcze nie wiedziałam ze pistolety do nosa są szkodliwe....otóż ja mam taki problem: miesiąc temu przebiłam nos pistoletem. Wszystko było ok, nic się nie babrało, aż do czasu...pomijam fakt, że przez cały ten czas kolczyk ruszał się i wysuwał!!! strasznie mnie to denerwowało ale nie wiedziałąm co mam z tym robić....ciagle go dotykałam i "przyklejałam" do nosa....w końcu wyrosło mi jakaś bomba obok dziurki-nie widzialam co mam ztym zrobić... na szczęście powoli się wyleczyło...prawie jużnie ma śladu. Ale znowu wczoraj wylecial mi kolczyk z nosa i juz go nie moglam włozyć...byłam dzisiaj u kosmetyczki a ona na to ze trzeba przebijać od nowa!!!!!!!! kurcze czy to możliwe zeby zarosło w ciagu doby?? i w ogóle co mam zrobic zeby ten kolczyk sie znowu nie wyzsuwał??? słyszałam też że są jakieś kolczyki na gumkach, które trzymają sie przy nosie-ale gdzie ich szukac?? w ogóle kupiłam już złoty kolczyk i co teraz.....
raulcia121186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując