Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-29, 22:55   #416
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ziutaa44965 Pokaż wiadomość
no wiec zrobilam tak jak fryz5 mowila ta kapiel rozjasniajaca pomogla.. ale nie do konca niestety nie bede miala skonczonych wlosow na jutro teraz te moje "ciemniejsze" wlosy maja kolor o dwa tony jasniejszy niz ten w zalaczniku a tam gdzie byly odrosty nadal jest blondzik. Mam farbe schwartzkofp Live Color XXL 00a Absolute Platinum i zastanawiam sie czy jak teraz naloze ja na moje wlosy to czy rozjasni mi je juz do blondu normalnie i jakos zrownowazy ta roznice kolorow na mojej glowie, co sadzicie ?
Mówił*

oj to jest mocna farba, działa jak rozjaśniacz, uwazaj bo wlosy wysuszyć moze bo mocno rozjasnia...

a ta docelowa farba to jaka?

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
witam już z domku jutro wstawię fotki moich obecnych włosów, do blondu coraz bliżej przez cały miesiąc nic nie robiłam z włosami poza odżywianiem, wczoraj nałożyłam czarnego syossa 8-7 miodowy blond. kolor jest piękny, będę się trzymać tej farby.
czekamy na foty!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując