Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-22, 13:35   #19
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Perfumy w Rossmanie. Co sądzicie?

ze opakowania sie zmieniaja wiem ( np. guerlain i jego shalimar, widzialam go juz w trzech roznych opakowaniach)
ale wydawalo mi sie, ze jak zerkne na strone firmowa, to bedzie tam ten zmieniony flakon,
albo inny flakon na stronach polskich a inny na zagranicznych, a tu na kazdej stronie jaka ogladalam, byl jeden i ten sam.
buteleczka 'sephorowska i internetowa ' jest jednoczesciowa, w kolorze raczej ciemnego fioletu, laczonego ze srebrem, a ta rossmanowska jest dwuczesciowa, jedna czesc to pudeleczko plastikowe, przezroczyste, zabarwione na lekki fiolet, druga czesc to butelkeczka wlasciwa, w ktorej znajduje sie woda.
jesli chodzi o zapach, to jest mniej trwaly i bardziej sa wyczuwalne cytrusy , co ososbicie nie bardzo mi sie podoba. zapach sephorowski jest tez zapachem cieplejszym.
roznice juz przy pierwszym niuchnieciu czuc, lecz ja slaba w opisywaniu zapachow jestem


co do reklamacji, to oczywiscie gdzies podzialam paragon
trzymam sterte paragonow w szufladzie, a jak przychodzi co do czego, to tego potrzebnego nie mam zycie...
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując