Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lampa LED, Jaką posiadasz lampę?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-06, 07:30   #1498
dkni41
Raczkowanie
 
Avatar dkni41
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 407
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Rozwalazam właśnie jej zakup w miejsce diamenta. Czy wejdzie do niej cala ręką czy kciuk rzeka osobno?

I jakie ona ma żarówki ze emituje led i uv? mam diamenta i chciałabym wymienić na coś co nie ma uv bo zaczęłam się bać troche po przeczytaniu różnych rzeczy i yslalam e te wszystkie sun to Led owe lampy a tu piszą ze led i uv i juz zglupialam


A jeśli się na nią już skuszę to rozumiem ze na promocyjna cenę działają też kupony za coinsy i mogę dodatkowo jeszcze zjechać z tej ceny z kuponem?
Ja tam nie bardzo się znam od strony technicznej, ale z tego co KesiNails pisała, to zrozumiałam, że to żarówki 2w1 i teraz już innych nie montują... wszystkie sunone sun5 abody sun9 itp. mają właśnie takie, tylko ilością i mocą się różnią, a utwardzają wszystko.
Mam nadzieję, że nic nie pokreciłam. Ja właśnie diamenta wymieniłam na sun5, ale coś czuje, ze za 12$ sun 9c sobie nie odmówie
Nie wiem czy się cała ręka mieści, to już KesiNails musiałabyś się spytać, bo ona ją testowała, a czy coinsy jeszcze obniżą cenę, to trudno mi powiedzieć, na grupie facebookowej pisali, że tak, ale tam różne dziwne rzeczy piszą

Wysłane z mojego SM-A300FU
dkni41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując