Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 12:54   #1966
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
nie jesteś odmieńcem
ja też nie widzę nic szczególnego w PI
a dzisiaj pomaziałam się starym Panstickiem Max Factora i daje bardzo podobny efekt
taka królowa śniegu zimne to że szok
Dimitko powinnaś go mieć , ale chyba za młoda jesteś, bo to wynalazek z przed wieków
Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
o właśnie! tak sie zastanawialam co mi PI przypomina, a teraz juz wiem. Mojego "starego" Pansticka, którego użyłam może ze trzy razy...
efekt jest faktycznie prawie identyczny...

No i witam Was dziewczynki w Nowym Roku i Zycze wszystkiego najlepszego !!!!
Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Chcecie powiedziec, ze PI jest chlodny?

Szukam jakiegos fajnego rozswietlacza, chlodnego. Mam juz Shimmerka Rose i jestem zachwycona i szukam czegos co w zwiazku z zachwytem nad Shimmerem mnie nie zwiedzie.

Pansticka jakiego mialam to Shimmer cos tam i faktycznie dawal swietny mrozny efekt ale za duzo perly i metalicznego polysku dla mnie w nim bylo
Jednak porowanienie go z PI widze tylko pod katem nasycenia polysku,mokrego glow-ktore jest dosc przesadzone i nie kazdy lubi taki efekt bez wzgledu na stopniowanie tego.

Shimmery macalam ale to tez nie to dla mnie idealem mroznego rozswietlenia sa meteoryty Winter Radiance i przepiekny puder w odcieniu Gossamer Bare Escentuals -ktory ma w sobie odcien platyny mieniacej sie na zloto.

W kazdym razie PI jest zdecydowanie ciepla tonacja
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora