Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-01, 18:07   #1973
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
pędzli regularnych w tym outlecie nia ma
jedynie limitowane zestawy..

którejś z Was ostatnio podobała się moja tuba na pędzle.. też tam ostatnio były za chyba coś koło 25 funtów..


bo wszystkie Marty, to fajne dziewczyny
: oklaski:

Mi się podobało etui na pędzle
Szkoda, że nie ma regularnych pędzli, marzy mi się skunks

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
wizażystką nie jestem.. tylko zboczoną MAComaniaczką

opis prasowania:
przygotowujesz:
- alkohol
- puste pany
- pigment
- do nabierania i mieszania miałam spinacze
- materiał do sprasowania (miałam bawełnianą pościel, to znaczy kawałek pościeli najlepiej żeby to był jakiś biały materiał.. bo pierwszy pigment zrobiłam granatowym kawałkiem i mi się trochę granat odcisnął resztę robiłam białym i już było super)
- moneta (ja miałam 50 centówkę)
- ręcznik papierowy, w razie osypywania się pigmentu na boki, zeby nie zostało wszystko na stole

1. najpierw wlałam 2 kropelki do pana, zeby go 'przepłukać'
2. później nabrałam spinaczem pigment i wsypałam prawie do pełna
3. dokapałam alkoholu
4. i mieszałam do uzyskania jednolitej masy, w razie potrzeby dokapywałam alkohol
5. i potem parę razy dosypywałam jeszcze pigment dokapując alkoholu mieszałam, aż miałam pełny pan
6. później parę razy rzucałam go z małej wysokości na blat stołu, żeby wszystko się ładnie wyrównało
7. i zostawiłam do wyschnięcia (jesli komuś sie spieszy, to mozna włączyć prostownicę.. położyć na nią kawałek papieru do pieczenia i na to postawić pana i wtedy szybciej wyschnie)
ja suszyłam bez prostownicy i trwało to w zależności od ilości alkoholu jaki dodałam, dosłownie kilka minut.. to widać jak się spojrzy.. jak jest jeszcze dużo alkoholu, to on tak jakby skrzy się przy krawędziach..
8. w trakcie suszenia parę razy jeszcze 'podrzucałam' go na stół, żeby na pewno wszystko było równo i wtedy też było widać czy już jest ładnie 'związany' czy jeszcze alkohol się nie 'przelewa'
9. później delikatnie dotknęłam paluchem i można było wyczuć czy nie jest jeszcze zbyt płynny.. jesli twardawy (tylko trzeba uważać, żeby nie za bardzo) wzięłam materiał, połozyłam go na panie i na to monetę i docisnęłam na chwilę

i już

Dziękuje za przepis

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
tak wszyscy mówicie i mówicie o tym Young Punk... dobrze chyba że to limitówka bo też bym się połasiła...

DZIĘKI!!!
błagam, powiedzcie, że to do jutra dojdzie...w sumie na drugi dzień powinien... do której trzeba wysłać priorytet żeby doszedł na drugi dzień????
U mnie na wiosce do 15, a na poczcie przy dworcu chyba do 17, ale nie wiem czy nadal

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
jestem szczęśliwym posiadaczem ostatniego Young Punk w Warszawie i niechcący połknałem też fioletowego greasepaint sticka z DSQ

Super, gratuluję

Ja też dziś pake do Ranki wysłałam przepraszam za zwłoke

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
właśnie umalowałam się sprasowanym Mauvementem i jest cudny cień jest tak bosko aksamitny
Oj kusisz, kusisz

Do mnie paka tez nie doszła, a czekałam cały dzień Na poczcie pani powiedziala mi, że z wartościowymi pakami to loteria, czasem udaje się w 1 dzień, a czasem dłużej .
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora