Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - essence
Wątek: essence
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-20, 23:45   #1214
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Talking Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Eurydyke

Hej dziewczyny! Przeczytałam Wasz wątek i, skuszona opiniami, postanowiłam przekonać się na własnej skórze, co to za cudo ta firma essence. Okazało się, że w Krakowie wcale nie jest łatwo o drogerię Natura, ale znalazłam jedną na Solvayu. Kupiłam już puder mineralny, kredkę kohl niebieską, konturówkę do ust (jako wizażystka mogę je polecić), eyeliner w pisaku, korektor z pędzelkiem i dwa lakiery do paznokci. Puder mineralny bardzo mi podpasował, głównie dlatego, że nie podkreśla suchych skórek, a to mój główny problem. Nie będę się rozpisywać o innych kosmetykach, bo chyba je znacie lepiej niż ja .
Korektora i eyelinera jeszcze nie testowałam, a jestem bardzo ciekawa co to.
Rewelacyjne zakupy !! bardzo podoba mi się turkusowa konturówka, liner i korektor. Lakier ma fajny kolorek ale raczej nie pasowałby mi (mam z tej serii opalizujący fiolet i strażacka czerwień ).
Właśnie zastanawiałam się nad kupnem tego korektora, i teraz nie wiem czy sie zdecyduje po Twojej recenzji, hmm...jeśli jest ciemny to faktycznie nie pod oczy, zwłaszcza że mam cienie
Ciekawa też jestem czy linerem w pisaku wygodnie się maluje (obecnie posiadam kałamarzyk z pędzelkiem)?
A i chyba dziś się rozejrzę za kredkami, bo ten turkus jest cudowny!idealny na lato

POZDRAWIAM WSZYSTKIE ESSENCE'o MANIACZKI
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora