Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwszy raz samolotem- część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-31, 12:27   #337
201801022110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 26
Dot.: Pierwszy raz samolotem- część 2.

Cytat:
Napisane przez hexaaa Pokaż wiadomość
Ja po raz pierwszy leciałam samolotem w wieku 10 lat i odbyło się to u mnie zupełnie bezstresowo. Potem co kilka lat latałam. Im bardziej się starzałam, tym bardziej czułam lęk. Rok temu miałam pierwszy lot po ośmioletniej przerwie i byłam przerażona. W tym roku latałam 7 razy i można powiedzieć, że już się oswoiłam W przyszłym roku prawdopodobnie czeka mnie około 12 lotów. W sumie nie czuję już w sobie żadnej obawy. Co mi pomogło? Lektura forum lotniczego. Doświadczeni ludzie przedstawili mi wszystko na bazie podstawowych praw fizyki i to naprawdę jest mało możliwe, by cokolwiek się stało. Trzeba mieć mega pecha. Patrząc na statystyki można by rzecz, że wszyscy mamy mega szczęście poruszając się między samochodami lub nimi i wciąż żyjąc Także ja już nie spinam, a Wam polecam poradzenie się doświadczonych "lotników", oni naprawdę potrafią rzeczowo uspokoić
Cześć to post dla mnie hahaha ja kiedyś uwielbiałam latać ale po pewnym razie gdy miałam masakrycznie kiepski los i jeszcze "stjułard" (był tak samo dobry w swojej pracy co ta pisownia) wpadł w panikę i gadał głupoty przez głośnik. Od tego czasu boję się wziąść samolotu mu niezadowoleniu mojego męża i w głębi serca mojemu tez szukam właśnie złotego środka żeby przestać się bać....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201801022110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując