Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-13, 08:50   #103
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja mam ;-) Kupilam zreszta zachecona opisami z czesci V watku ;-) Uzywam jakies trzy tygodnie z przerwami, bo mialam kilka wyjazdow sluzbowych, na ktore niestety zabieram tylko niezbedne kosmetki ;-) jak na razie jakichs spektakularnych efektow nie widze ;-)
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja uzywam cos ponad 2 tygodnie i efekty widze dziury miedzy rzesami juz nie widac i dosc znacznie sie wydluzyly poki co jest super! zwlaszcza ze minely dopiero 2 tyg
Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
milko, ja uzywam tej odzywki tak regularnie dopiero 1,5 tygodnia, ale wydaje mi sie ze rzesy stalysie mocniejsze i ze dziala
Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Ja używam już około miesiąca i efekty widzę. Rzęsy są dłuższa i mocniejsze. Jak maznę je maskarą to robi się ładna równiutka firanka. A przedtem, to pożal się Boże. Uważam, że jest dobra. Na pewno kupię kolejne opakowanie. Jedno ale, na prawe oczko jakoś lepiej mi działa, nie wiadomo dlaczego . Ja ze swojej strony polecam.
Bardzo Wam dziękuję!!!
No to muszę teraz zapolować na Tru na ten specyfik (bo ostatnio go nie było). Ale poczekam, może i $ w tym czasie spadnie
Jest na feelunique, ale jednak trochę się boję "powtórki z rozrywki" (czyli: kradzieży towaru przez PP).
Cytat:
Napisane przez .::MaŁGosia::. Pokaż wiadomość
Spróbuj, jak nie, to znajdziesz swój sposób. Ja teraz używam pudru Chanela - jest boooooski - w sposób tradycyjny, dużym pędzlem. Ale jak używałam (czy używam czasem, bo ciągle mam) blended to nic mi sie nie działo z podkładem. Staram się dobrze podkład wklepać i odczekać zanim zacznę pudrować twarz. A potem delikatnie rękami i nic się nie działo. Chociaż może to będzie zależeć też od rodzaju fluidu, hm???
Ja też teraz używam sypańca Chanel. Fajnie aplikuje się go tym puszkiem, który dołączony jest do opakowania. Ale z opinią jeszcze czekam cierpliwie... próbuję wszystkie sposoby
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora