Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-15, 21:52   #1030
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy [posty chorobowe, wątek zbiorczy]" cz. II

[QUOTE=yoka;34736412]kawa (jak zawsze)
Śn: jogurt naturalny (z 200g), szklanka (z dużym czubkiem) crunchy naturalnego, trochę truskawek

II śn: serek wiejski z 2 łyżkami płatków migdałów i wkrojonymi truskawkami (kilka) – wiem, że słabo, ale to była sytuacja awaryjna – szybkie wyjście z domu, mało czasu poza domem na jedzenie (alternatywą był całkowity brak II śn)

O: ½ woreczka kaszy gryczanej wymieszanej z kawałkiem twarogu z ziołami, sos pomidorowy z cukinią, marchewką, cebulką, paluszkami surimi – by mama, trochę świeżego ogórka i pomidora – porcja była tak wielka (tyle sosu z surimi sobie nałożyłam, że nie dałam rady dokończyć wszystkiego, więc deseru także brak)

P: serek homogenizowany naturalny (150g), brzoskwinia, garść truskawek - ułożone warstwami w miseczce: pokrojona brzoskwinia – serek – pokrojone truskawki – serek – i to wszystko posypane garścią fistaszków i 2 garściami crunchy

K: 2 kromki chleba żytniego razowego [z tostera]: 1 z wędliną sojową, jajem na twardo, rzodkiewką i ogórkiem małosolnym, 2 z masłem orzechowym i twarogiem, marchewka


/QUOTE]
dzis nie zjadlas NIC konkretnego..
Cytat:
Napisane przez yoka Pokaż wiadomość
Nie wątpiłam w to, że u innych tak było.
Ale ja...? Dziwnie mi...
Nie wiem, może to ze stresu, a nie z powodu metabolizmu... To możliwe?

A dzisiaj - słabiej przez te II śn pewnie głównie, ale sytuacja całkowicie mnie zaskoczyła.
Ty..jestes taka jak inni..
Bóg Cie stworzył taką jak wszystkich...
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora