Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co po skonczeniu kursu??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-10, 07:58   #23
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: co po skonczeniu kursu??

Cytat:
Napisane przez shaani Pokaż wiadomość
A i jeszcze jedno aga007 tak z ciekawości to co w takim razie teraz robisz, skoro masz zrobione takie a nie inne kursy a jesteś tak "piekielnie nieśmiała"? Przecież we wszystkim co wymieniłaś,że umiesz jest kontakt z ludźmi i nie można być zblokowanym...tak mi się wydaje przynajmniej.
Jak Ci powiem To nie uwierzysz. schowałam się w domu jak na razie komputer jest moim oknem na świat, ale się nie poddaję szukam zajęć gdzie kontakt z ludźmi jest ogromny. Poszłam do pracy jako brygadzistka, ale nie wytrzymałam długo na porządku dziennym podkładanie świni drugiej osobie i ciągłe donosicielstwo " stare baby " a zachowywały się gorzej niż w przedszkolu, Teraz postanowiłam spróbować w sklepie kosmetycznym tu ludzi jest cała masa i to z różnymi charakterkami, zachciankami no i niestety kradzieże jak dam radę tu to dam radę wszędzie poza tym od czasu do czasu trzeba zrobić wśród ludzi ankietą więc muszę się przełamać. No i jeszcze jedna istotna rzecz atmosfera jest dobra już poznałam te dziewczyny, a to w pracy jest bardzo ważne. Moja nieśmiałość powoduje taki stres, że zamiast robić coś co umiem i lubię robić to wszystko kasznię. Jeśli zrobisz to szkolenie to posłuchaj Albertynki to jest mądra kobieta nie rzucaj się od razu do salonu tylko ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz. To tak jak z prowadzeniem samochodu zaraz po kursie nie zostaniesz zawodowym kierowcom, ale po zdobyciu doświadczenia, owszem.

Edytowane przez aga007
Czas edycji: 2008-04-10 o 08:19
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując