Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studia a chorowanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-23, 15:03   #1
czarodziejka18
Raczkowanie
 
Avatar czarodziejka18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 414

Studia a chorowanie


Witam.Chciałabym prosić o radę w pewnej sprawie.Od października zaczęłam studiować,niestety tydzień temu złapałam jakiegoś wirusa i rozchorowałam się.Dostałam zwolnienie od lekarza na tydzień i jutro idę już na wykłady.Niestety mimo że przez cały tydzień leżałam w łóżku i kurowałam się to od paru dni czuję silny ból w okolicy nerek.Ciężko mi nawet zrobić parę kroków,bo cały czas boli.Myślę że to zapalenie nerek chociaż pewności nie mam,nie jestem lekarzem.Już kiedyś na to chorowałam i dlatego tak podejrzewam.Może to głupie ale boję się iść do lekarza.Nie chcę dostawać kolejnego zwolnienia.Strasznie się boję że już tego nie nadrobię na studiach,a wykładowcy pomyślą że unikam chodzenia na zajęcia bo mi się po prostu nie chce i symuluję.Chciałabym tylko dostać jakieś leki żeby ten ból minął.Ostatnim razem gdy byłam na to chora dostałam 3 tyg zwolnienia.Jak myślicie,powinnam iść z tym do lekarza? Jestem załamana że tak się złożyło,początek studiów,a ja już opuszczam zajęcia.Porażka ze mną na całej linii.
__________________
D.

Blanka mój Aniołek

Edytowane przez czarodziejka18
Czas edycji: 2011-10-23 o 15:05
czarodziejka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując