Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-23, 00:39   #1523
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
My już tyle razy przez sen trafialiśmy sobie nawzajem łokciami w twarz, że to kolano to kropla w morzu.

Plan pielęgnacyjny muszę jeszcze skonsultować z Korah, jak wróci. Nie wiem czy Was zainteresuje, bo to pielęgnacja bezkremowa.

Lip Smackers mi nie pasują. Jakieś sztuczne są te ich smaki i skład chyba taki sobie, z tego co pamiętam (poza serią naturalną). A Burt's Bees w sumie nie mam gdzie kupić. Na iherbie pomadki są ciągle niedostępne, a żal mi wydawać ~20 zł plus za przesyłkę z Allegro.
a może figs&rouge? bardzo fajne. tylko że paluchem trzeba grzebać:P

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Starą Mydlarnię można na Pomorzu znaleźć w drogeriach Natura. Z tego co pamiętam, to nie są prawdziwe kosmetyki naturalne... Chociaż teraz widzę, że stworzyli nową linię ECOLINE "wolną od parabenów i peg-ów".

edit.
Będą na targach w Warszawie, warto wtedy zerknąć na składy.

edit 2.
Rzekomo są w Naturach w całej Polsce, ale nie przypominam sobie, żebym je widziała na Dolnym Śląsku (chociaż rzadko bywam w Naturze). Za to we Wrocławiu mają sklep na Odrzańskiej.
ja słyszałam że podobno wchodzą też do douglasów ... ale nie wiem czy to stara mydlarnia czy mydlarnia u franciszka :P
seszene jest offline Zgłoś do moderatora