Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 07:28   #1524
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Co do mojego makijażu, wytrzymał jeszcze wycieranie podłóg Cienie nie wyglądały już tak świeżo, ale nie zebrały się w załamaniach. Bardzo mnie to cieszy, bo miałam wątpliwości, czy puder nie byłby lepszym wyborem. Podkład pod koniec dnia świecił się, ale nie zważył się i nie ściemniał. Jutro kolejny test i zobaczymy
zgadnij, co robie... ogladam kolory cieni hauschkowych
no i trzymam kciuki za dalsze testy! wlasnie tego okreslenia szukalam - ten podklad mi sie tez nie wazy na gebie. po innych mam najpozniej po paru godzinach ciasto. a taki blysk niezwazony to moge przelknac i w razie czego przypudrowac.

jeszcze a propos niekremowania ja sie wypowiem
przemawia do mnie bezkremowa noc - ale nie wciskam sobie tej teorii na chama. jak po umyciu czuje mocne sciagniecie i tonik nie przynosi wystarczajacego ukojenia, to nakladam krem. jak mam pelno swinstw do zagojenia, to nakladam krem, po ktorym skora mi sie szybciej goi. a jak jest ok, to daje jej w nocy "pooddychac"
ale na dzien bez kremu???????????????????? ?????????????
nie wiem w ogole, jaki to ma miec sens, jesli w podkladzie moze byc wiecej swinstw niz w kremie. ze nie wspomne o sloncu, wietrze, zanieczyszczonym powietrzu. co innego w lozeczku jak spie, a co innego, jak musze wyjsc do ludzi, a moja skora probuje walczyc z calym syfem tego swiata
cloche jest offline Zgłoś do moderatora