Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-19, 10:04   #57
nadka1200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 189
Dot.: Najlepszy, naturalny przyspieszacz opalania!

Na moje to pomarszczenie nie ejst takie do konca prawdziwe, przesadzaja wszyscy, ze ktos kto lubi sie opalac bedzie wygladal na 40lat starszego;/ moja mama jest kolo 40 i regularnei chodzi do solarium, a w lato uzyskuje maksymalna opalenizne. Uzywa oliwek, probowwala beznzyny, masla, wszystkiego. Wlasciwie nei wiem czy jej to pomoglo, no ale mocno korzysta ze slonca. Jak juz mowilam ma prawie 40lat i wyglada bardzo mlodo, duzo osob jej mowi ze jest jak moja starsza siostra-gdyby nei wiedzieli ze jest moja matka tak by pomysleli. ale oczywiscie codziennie mnostwo kremom wciera i bardzo dba o swoja skore. Nie jest wcale pomarszczona, wyglada normalnie, ma lekko celulitis no ale to dopada kazda kobiete.
Ale jest drugi przypadek, moja znajoma ma cos kolo 25lat, a wyglada na 30;/ Czarne wlosy tez ja postarzaja, ale widac juz sporo zmarszczek na twarzy. Wiec nie wiem od czego to zalezy, ale patrzac na moja mame widze ze mozna tego uniknac.
nadka1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując