Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anastasia Beverly Hills - kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-13, 21:11   #151
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Bo oczywistą oczywistością jest, że jeżeli ktoś chce coś z ABH, to sprawdza różne strony, w tym te które podawane są po kilkanaście razy ciągle na tym wątku, szuka okazji i sam się zastanawia czy mu się opłaca zamawiać na własną rękę czy też nie. Jesteśmy dorośli, umiemy już chyba myśleć :P
Serio, jeżeli ktoś chce coś zamówić z ABH z innej strony, to sobie zamawia i nie ma problemu, jeżeli ktoś jednak woli z usa, to i się przyłącza, więc nie wiem po co ciągle wałkować temat i podawać często te same strony, które już były widać, ktoś może woli grupowo klikać i dobra, po co ciągle pisać, że nie ma sensu zamawiać z usa, bo to, bo tamto - jak ktoś chce, to tak robi, jak nie chce, to i nikt nie zmusza.
A serio, wszystkie wiemy, że mogą się pojawić dodatkowe opłaty - mamy tego świadomość nie trzeba nas co chwilę uświadamiać, że można zamówić to z innej strony - wiemy o tym, ale widać wolimy ze strony usa.

Póki co, drożej nie płaciłyśmy, wyszło taniej niż na innych stronach. Na przesyłkę czekałyśmy jakoś 1,5 tyg (w tym trafiły się dni wolne), więc nie ma tragedii
A co do podwójnego rozsyłania - jeżeli mi to nie przeszkadza, to chyba nikomu innemu nie powinno:P
E no, dwie osoby dopiero się publicznie zdziwiły, więc chyba nie jest tak źle a co do podawania stron to ja się akurat nigdy nie słyszalam o tej stronie a porter, więc każde info tego typu dla mnie cenne poza tym nie wiedziałam ze na beautybay są zniżki nawet - 20 %- ja miałam - 15 % i to już mi się wydawało atrakcyjne, a z - 20 % to już w ogóle super

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ale ja nie miałam nic złego na myśli. Oczywiście,że każde info jest na wagę złota. Tylko temat kompletowania indywidualnych palet już był poruszany i jak Dimiti stwierdziła po pierwsze cena wcale nie jest atrakcyjna, a po drugie nie ma możliwości wyboru.
Ale przecież nikt nie ciągnie wątku palet, Dimiti wyjaśniła o co chodzi, dalej było już☠tylko odnośnie kosmetyków, które można dostać w Europie. Zwykle każde info o promocjach jest mile widziane na Wizazu, pierwszy raz się☠spotykam z taką☠sytuacją, dlatego się dziwię
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując