Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-26, 21:44   #2673
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny .

Dla rozładowania atmosfery opowiem Wam, że mam dziś dzień cebulaka . Najpierw poszłam z pazurami na reklamacje i poprawiła je za darmo, zdjęcie widziałyście, wróciłam, posprzątałam, umyłam się, nie chciało mi się robić jedzenia to zadzwoniłam do kfc. Zamówiłam kanapke wege plus frytki ale ten kotlet był tak spalony, że w środku nic nie było . No to co robi królowa cebuli? Ano składa reklamacje . Zadzwoniłam na infolinię i mówię, że kotlet ujowy i spalony to powiedzieli, że wyślą kierowce z nową kanapką . Żebym nie wyszła na Grażynkę i żeby nie wyszło, że go zeżarłam i chcę nowy to wzięlam wyjęłam tego kotleta na talerzyk, przyjechał kierowca z nowym, gratisowym zamówieniem, to ja otwieram, z talerzykiem i mówię do niego- Zobacz Pan jaki twardy ten kotlet . Koniec końców dostałam drugie takie samo zamówienie za darmo, dupa będzie mnie piekła
No Niee, nie zrozumiał aluzji o TWARDYM kotlecie ?
Cytat:
Napisane przez kaaterina Pokaż wiadomość
W piątek po dostawie od S bez boxa i biedaboxa napisałam do nich przez formularz ze strony. Do teraz nikt nie odpowiedział. Czy może mi jakaś życzliwa dusza podać maila na ktory moge napisać by odpowiedzieli?
Dziękuję!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Infolinia... niestety te maile to porażka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora