Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-23, 12:40   #1980
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Spróbuj Ja go bardzo lubię, tylko ten kolor Niech wprowadzą NC10

Microsmooth? Ten prasowany S? Też mam, ale na razie jest za jasny - to jedyny znak, że się opaliłam jednak

RMCA też mam i to dużo, ale nie jestem pewna czy mi odpowiada tak do końca. Mam też taniutki sypkacz Wibo i żółty sypaniec Maca hmm...
No, ale przydałby mi się jakiś niezawodny puder jednak - a przynajmniej tak to sobie tłumaczę

MUFE mam z boxa, tylko 1g, więc szybko zużyję.

Facetów lepiej nie pytać, bo tylko generują wyrzuty sumienia

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------


Mam saszetkę białej, może wieczorem ją sobie zapodam

Czarnej miałam 2 minisy po 15 ml i bardzo mi służyła, ale trochę mi szkoda na nią $$$
Czekał w kolejce, ale jak mówisz, że fajny, to pewnie wypróbuję, może nawet jutro

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

TŻ rano złamał mi kredkę do brwi. Było jej jakieś 0,5 cm, była wysunięta, bo się nią malowałam i spadła mu do zlewu, został mi jakiś 1 mm. Powiedział, że odkupi. Zastanawiam się teraz, czy powiedzieć mu, że to był Golden Rose za dwie dychy czy może jakaś inna?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora