Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 17:44   #24
Krytia
Zadomowienie
 
Avatar Krytia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 847
GG do Krytia
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
mam kilka zdjęć na fitnessie, jak znajdę dam linka ale nie masz czego żałować, nie jestem żadnym zjawiskiem

wiesz, myślę, że płatki i musli są nałogiem większości z nas a ja codziennie przed snem jem np. precelki, zawsze jakieś trzy jabłka i w ogóle nie tyję od tego o, albo orzechy, choć wtedy mam wyrzuty sumienia i to duże spokojnie Dziewczyny,podjadanie po kolacji to nie śmiercionośny pomiot szatana

Schism SUPER! a jak się czujesz??

Krytia jak Ci idzie jedzonko dziś?

Zoosia mogę Cię zapytać, ile przytyłaś? masz okres, prawda? rozmawiałaś z kimś o napadach, rodzice wiedzą?
też uważam, że uczucie PO napadzie jest straszne i nie da się go opisać...

Agnis Słoneczko, witaj wiesz, chyba każda z nas marzy o tym, by cofnąć czas. Być dawną sobą, szczęśliwą, bez tylu kompleksów i problemów. Często myślę o tym, jak potoczyłoby się moje życie, gdyby nie ED. Ale nie ma co rozpamiętywać i wyrzucać sobie dawnych błędów uwierz, całe życie przed Tobą i musisz je wykorzystać w pełni. jak zwykle powtarzam, 'wazne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy' to samo tyczy się Betiny.

Agatko,
odpiszę Ci dziś na pw. Przepraszam, że nie robię tego tak ekspresowo, ale dużo myślę, zanim coś napiszę

a tak a propos, mała rzecz a cieszy... chodzi mi tu o założenie III cz. wątku... no cóż

O tak musli tylko szkoda że nie raz wybieram je zamiast chleba
U mnie z jedzeniem hmm grzeszki są nawet na grzeszkowym pisałam a tak to sama nie wiem chyba dobrze. A jak tam u ciebie?
Ostatnio nawte udało mi się gałke loda zjeść o 23
__________________
Życie jest niepewne,
zaczynaj od deseru.
Erneste Ulmer
Niebo mnie nie chce,
a piekło obawia się,
że nim zawładnę.
Liz Taylor
Życie jest do kitu i tyle.
Krytia jest offline Zgłoś do moderatora