Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 10:18   #2566
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Pokaż wiadomość
Akurat w przypadku CT jest to (chyba) dość proste. Miesza się kolor + mix + oksydant w proporcji 1:2:1 (a może odwrotnie ) w każdym razie są to ilości "pół tuby tego", "tuba tamtego" i "pół buteleczki tego". Obywa się bez pipet, menzurek i kolb
Ok, to już łapię. Ja się zastanawiałam nad mixtonem przy zwykłej farbie, a wtedy to na cm się daje. I tyle samo oxy ile mixtonu trzeba dodać. osiwiałabym szybciej niż odmierzyła te części mililitrów


Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
O dokładnie. Dla mnie to zawsze zostanie we włosie bo przecież jakoś go musiało farbnąć. Kiedyś ktoś mnie dopytywał co i jak ma zafarbować i po fakcie okazało się, że krzywo złapało. Starałam się zrozumieć co poszło nie tak jak np krzywo nałożone itp a okazało się później, że laska miała kładzione regularnie szamponetki raz na jakiś czas. To już dawno nie były jej naturalne włosy choć tak strasznie się upierała, że przecież odrostów nie ma, wyglądają jak jej i to przecież się spłukuje bo to szamponetka
I dlatego ja wolę "stare", poczciwe farby z amoniakiem. Jak wyjdzie mi bóg-wie-co to znak, że spartaczyłam dobór koloru i odcienia
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora