Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-10, 20:40   #477
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dzięki wszystkim za wyczerpujące informacje
Teraz to się napaliłam na te zakupy na BU ale mogę dopiero realizować po 9 września bo wcześniej jadę na wakacje i nie wiem ile kasy mi zostanie mam nadzieję, że minimum 100zł patrząc na rzeczy, które zamierzam zamówić

Szkoda, że nie mają olejku jojoba bo to jeden z moich ulubionych jeśli chodzi o paszczę

Co do zapachu oczaru czy kocanki (chyba wezmę oczar i cytrynowy)to pewnie będę miała jakieś własne odczucia na ten temat bo czytając wasze wypowiedzi i recenzje na kwc widzę, że różnie to bywa.
Jas na przykład nie znoszę zapachu oleju awokado z ecospa, kiedyś posmarowałam twarz i musiałam lecieć umyć bo mi się źle zrobiło (jakiś taki zapach czegoś skwaśniałego ze spaloną gumą czy plastikiem) a moja mama się nim namiętnie mazia, już drugą butlę wykańcza. I jej to nie przeszkadza.

A jeszcze chciałam się spytać o masło shea- jak ono wygląda? Bo na kwc się nie doczytałam dokładnie, jedynie tyle, ze jest twarde. Ale chodzi mi o to, czy jest bardziej stwardniałą mazią, czy czymś co się kruszy i jest w kawałkach?
Miałam masło kakaowe z ecospa i ono było właśnie w kawałkach, średnio to wygodne.
Za to masło shea z firmy patyka było miękką mazią (bez żadnych dodatków typu emulgatory), trochę ciężką w rozsmarowywaniu ale jednak mazią- tylko cena odstrasza, bo za 90 gramów jakieś 40 zł.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora