Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-25, 11:04   #2193
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Po prostu na pierwszych zdjęciach byłam młodziutka, później sie zmieniłam, blond juz mi nie zwróci młodzieńczej twarzyczki i uroku ....teraz każdy twierdzi że sto razy lepiej wyglądam teraz, myślę że dlatego , ponieważ ja sie zmieniłam , rysy twarzy , sylwetka Nigdy się tak dobrze nie czułam jak teraz
Hehe ...zaraz post ktoś przeniesie na metamorfozy
To ja będę w opozycji - mnie się podobasz i w blondzie i w ciemnych, ale jako bruneta wyglądasz duuużo naturalniej, pewnie z powodu ciemnej oprawy oczu i opalenizny, ale z charakteru też jesteś "brunetowa" - silna, energiczna dziewczyna I gratuluję schudnięcia, śliczna z Ciebie dziewczyna, ale na avku wyglądasz po prostu zabójczo

Win No i co ja Ci mam napisać Trzymaj się dziewczyno, uwierz wszystko się kiedyś poukłada, tylko czekanie na to "kiedyś" jest niesamowicie wkurzające A Tż sam musi się ogarnąć, najlepiej po prostu wykasuj jego numer z telefonu W końcu sam się odezwie A od wyżalania masz nas, jeśli nie na plotkowym, to na PW mnie złapiesz

Przepraszam, że się słabo udzielam (ok, wiem, że wreszcie możecie ode mnie odetchnąć, ale poudawajmy, że tęsknicie za moim marudzeniem), po prostu nie mam "siły" pisać tak pro foro, ale staram się Was podczytywać regularnie Jakiś kryzys, czy co
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora