Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-15, 10:58   #1626
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

witam witam i o zdrowie pytam

To tak:

Laudik wlasnie szukam czegoś na nawilżenie, to jest mój priorytet. Znalazlam szampon glicerynowy z kallosa oraz maseczkę nawilżającą z avonu i herbal esences nawilzenie po brzegi. Będę musiala wypróbować. Choć do herbal nie mam zaufania jakoś...Ktoś ma jakies pomysly jeszcze co do nawilżenia wlosów??

Przechodzę teraz etap zapuszczania grzywki i matko najświętsza uklada się jak jakiś żart. Te krótsze pasma sterczą a te dluższe sie ulizują. Koszmar no, juz by mogla być dluga bo narazie wygląda tak ->


Postanowilam już co zrobię. Idę jutro na zakupy i kupię szampon koloryzujący joanny, ten na 8 myć. Podejrzewam ze u mnie bedzie sie trzymal z miesiąc. Skoro inny się trzyma już 3 i nie schodzi. Nie bede ich męczyc jednak farbami. Tylko wrzucać taki szampon raz na miesiąc na lepek. A jaki kolor z tych 2? Kawowy czy kasztanowy? Bo sie zastanawiam.. i tak pewnie wyjdzie czarny ale przynajmniej bedzie blyszczal ladnie w sloncu na brąz

ehe no wlasnie, gdzie to slonce??!
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora