Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-19, 18:23   #1706
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ja mam ją już ponad rok i została mi jeszcze jakaś 1/4 tuby
Uwielbiam ją szczególnie ten zapach
jakby była spożywcza to zamiast ją spłukiwać bym ją zlizywała
Ja tak mam z olejem kokosowym jak nakładam na włosy

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A tu bardziej nie wiedza a koordynacja ruchowa jest wazna Bo z wiedza a bez koordynacji to dupka
A z ta u mnie kiepsko. Jak komuś coś spada to zawsze jestem ja A wolałabym np żeby mi taki kwas do oka nie wleciał Wystarczyło mi kiedyś starcie z farbą w oku
I tak najlepsze jajca są z algami jak sie za rzadkie zrobi i jest masakra bo wszystko uwalone na około Ja to w teorii sie nadaje, ale w praktyce to taka sie czuje... roztrzepana

A takim tonikiem migdałowym ciężko sobie zrobic krzywde. A jak ktos ma problem z porami zanieczyszczonymi to warto Stężenie jest malutkie bo 5 %. Takie toniki można kupić w drogerii ale maja mase innych składników. A taki domowej roboty to wiadomo co w nim jest Zresztą nawet w aptece można zamówić taki robiony, i na pewno bedzie działał lepiej niż taki z drogerii
Ale jak ktoś samemu jakies zabiegi wieksze chce robic to wiadomo że musi chociaz troche sie rozeznawac w temacie. No i na twarz na pewno w domu niczego niż migdał bym nie dawała

No tak na twarz coś kłaść to już w ogóle bym się bała

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hihi a masz coś w domku?


Ja chyba kolejnym razem wypróbuję majirelke 10 1/2.1 lub majiblond 901s
a 901s nie za mocna na Twoje naturalki?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora