Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Catrice
Wątek: Catrice
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-28, 17:21   #4891
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
to teraz ja
wytraciłam się ostatnio jak niektórzy wiedzą na obie limitki WTLV i CC z Catrice i Essence - ale muszę przyznać że o ile z CC większość leży i czeka na testy - pewnie w Sylwestra to nastąpi , o tyle z WTLV już praktycznie wszystko poza linerem testowane
pudrem z pińkną pańcią jestem zachwycona - rewelacyjny kolor i efekt na buzi dzisiaj dokupiłam drugą sztukę. Wkurza mnie tylko, że wezmę 2-3 kosmetyki Catrice i już spory rachunek. Wezmę 4 czy więcej to już w ogóle
Co do lakieru czerwonego Lovely Sinner to miałam go na Wigilii 2 warstwy. Trzymał mi się bez uszczerbku przez 3 dni (minimalne otarcia po dwóch dniach). Super kolorek ale faktycznie dziwny trochę, gruby pędzel i hmm niby malowałam na szybko ale nie do końca ładnie mi się na paznokciu rozprowadzał. (nie było tego wiać w każdym razie)
No i te błyszczyki - rewelacja. Na razie mam najciemniejszy - mega ciemny, przyzwyczajam się do takich kolorów dziś dokupiłam najjaśniejszy bo chciałam jeszcze złoty topper przypominają lacquery z CC, i trochę lipstainy z VL. Mega
W ogóle jak dziś byłam w Naturze na Maja to koszyk mi się rozpadł to znaczy odpadła mi rączka i była przy tym pani Naturzanka i stała jak wryta nic nie zrobiła w końcu sama jej wręczyłam (prawie siłą) ten rozwalony koszyk, wzięłam w rękę te 2 rzeczy które miałam (puder i błyszczyk), sprawdziłam czy się nie obtłukły ani nic i do kasy...
kurczę ogólnie fajną tam mają obsługę (okolica mniej fajna), ale ta babka mnie dziś rozwaliła.

Co do HW - mnie się podobają cienie w musie mam takie same kolory cieni z Clinique i uwielbiam kojarzą mi sie z truskawkowo śmietankowymi cukierkami w czekoladzie
reszta e tam
ale muszę się już stopować - obiecałam sobie

Ktoś pytał o Ooops Nude Did It Again - fajny cień nawet, używam go razem z Chameleonem i Copperware Party w kazdym razie pupy nie urywa, taki tam dzienniak bez "zbędnego" bling bling.
Ładnie rozjaśnia wnętrze powieki.

Zauważyłyście, że za chwilę nowy wątek?
Coraz bardziej mnie kusicie tymi błyszczykami, wstręciuchy Ja nie lubię błyszczyków, ale jak tylko w zdaniu pojawia się słowo lipstain to już jest po mnie
Kleją się te błyszczyki?

A te cukierki są pyyyyycha Wisiały u mnie w tym roku na choince

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Na Ostrobramskiej-to jest Gocław.
Chyba drugie najstarsze CH w Wwa zaraz po Panoramie(która już chyba zdechła).
Ale generalnie nic nie tracisz.Jest to najsłabsze CH w moim odczuciu.Mało popularnych sklepów a i te mają okrojony asortyment(superpharm małe, h&m małe).
To nic dziwnego, że nie wiem - na Gocław jest mi wybitnie nie po drodze w sumie wszędzie
Ja będę na LV polować chyba w moim rodzinnym mieście, tam nie ma takich szaleństw limitkowych, że się rozchodzą w pół godziny...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując