Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-16, 14:18   #716
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
(...)
Ja właśnie czekam na to serum z groszkiem AVA.
Jakiś czas temu kupiłam serum z pomidorem 35+. W sumie nie mogłam sie zdecydować bo oba serum miały ładny skład.
Miałam nadzieje, że bedzie to konsystencja żelu tak jak przeważnie ma serum do twarzy. A tu taka niespodzianka. Mam probke kremu z groszkiem i chyba nie wdzę róznicy w konsystencji tego kremu a serum.
Szukałam czegos lżejszego pod minerały więc oddałam mamie. Ale teraz jak tak zimno i nie miałam nic tresciwego do nałożenia - podkradałam go mamie O dziwo minerały trzymały sie jak zawsze, cera też jakby go zaakceptowała, więc Ava Eco Garden bardzo mnie zaskoczyła. W dodatku krem z groszkiem też nie jest zły. Bardzo miłe zaskoczenie naszej rodzimej firmy.
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Już kiedyś o niej pisałam. Poleciła mi ją kosmetyczka pracująca na kosmetykach dr.Hauschka. Obiecałam już dawno przemycać z niej przepisy. Pisząc bloga mam teraz motywację. W załączniku zdjęcie tej małej książeczki. Jest ona jednak w języku niemieckim.

Od wspomnianej kosmetyczki dostałam też cynk. Obecnie piszę o zastosowaniach maseczki rewitalizującej. Kto by pomyślał, ze tego jest tak dużo

Wszystko przemycę
W takim razie będe podczytywać Twojego bloga w poszukiwaniu czegoś z Hauschkowych rad Pozdrawiam
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora