Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-04, 12:22   #1595
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Aghh...ja w końcu nie dotarłam do Rossa i pewnie po świętach dopiero będę polować na te Wibo. Dopiero 12o a ja jakiś fatalny dzień już zdążyłam mieć. W każdym razie... Bardzo polubiłam te lakiery ostatnio...wolę też jakoś kupić polskie niż Essence (niektóre kolory są świetne ale kilka mi zgluciało, szczególnie glittery i seria C&G...lepiej jakościowo wypadają chyba limitowane, sama nie wiem). Lakierowy patriotyzm, a co!
Ja jutro pewnie będę w Rossie, to luknę Już mam całą listę nowości Wibo to obejrzenia (czyt. kupienia)

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Agateczko. Ja nie wiem co powiedzieć. Znaczy Bardzobardzo Ci dziękuję, ale przesadziłaś. Jest mi głupio po prostu. Ale ja juz wiem jak się zrewanżuję. Po świętach juz raczej.

Ten zielony jest po prostu nieziemski
Chwal się Uwielbiam oglądać kosmetyki

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Agateczka noo już się nie mogę doczekać, aż będę mogła sama śmigać autkiem a to jeszcze ponad 2 tygodnie jeszcze się pochwale, że za drugim razem zdałam sama z siebie dumna jestem

Śniegowa aj tam aj tam
A z tą wódką to było dobre a nie może być piwo? bo za wódką nie przepadam
Za drugim? To gratuluję Ja znam osobę, które zdawała już 8-9 razy jak dobrze liczę. Na miasto to może z 1 raz wyjechała. Jeszcze się nie udało. Ja prawko mam jakiś rok czasu, ale nie jeżdżę często Ale to też kwestia dostępności samochodu (chciałam napisać alkoholu) - nie mam własnego, to żeruję na rodzicach

A ja mam domowe nalewki Kto wbija na popijawę?
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora