Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-30, 00:15   #4743
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
I jeszcze mam takie nielakierowe pytanie laika. Używa któraś z was elektrycznej maszynki do golenia? Macie porównanie z jednorazówkami? Zastanawiam się, czy to nie byłoby wygodniejsze rozwiązanie...
Ja mam depilator z nakładką do golenia i z tej nakładki zadowolona nie jestem.. Zostaje milimetr, dwa włoska co u mnie jest katastrofą ponieważ przy ogoleniu nóg rano, wieczorem mam spore 'kłujki'. Co 5 tygodni chodzę na wosk ale myślę nad laserem bo mnie coś kiedyś trafi.
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
trelle to ta paczka z dokumentami zaginela? razem z moja wysylalas? kazalam rodzicielce przejsc sie do dziadka, bo tam czesto zostawia paczki ale narazie sie nie odzywa, pewnie kasy na koncie nie ma a ja tez nie, wiec czekam na kody z orange.
moze lamusy z poczty zobaczyly ze zostawilas ten odcinek wysyłki i sie zaopiekowali
Byłam dzisiaj na poczcie, paczki są gdzieś na magazynie i jutro mam przyjść zaadresować ponownie. Aaaale się wkurzyłam. Wyglądałam dzisiaj dosyć poważnie obcasy, żakiet te sprawy to porozmawiałam z podkierowniczką. Kobita wielce mnie przepraszała a wszystko wytłumaczyła faktem, że 'może źle zaadresowałam i woleli poczekać aż przyjdę bo przecież umierająca byłam'.
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Chcecie zobaczyć pazurki które włąsnie zmyłam - z tymi chodziłam trochę zeby nie było

Śliczne były
Pod spodem 2x Joko Spicy orange (na 1 zdj solo) oczywiście jest bardziej pomarańczowy w realu
potem 2x CC Sparkle & Soar
i top Śniegowej na koniec

Nawet pani w Rossmanie mówiła, ze śliczne i co to za lakier miło
Jaakie ładne.
Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Ktos prosil o zdjecie od boku Prosze
Ino ja
W sumię fajne ale nie mój styl Do biegania owszem ale poluję na Adidasy tylko cena 499 zł powala..
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Pokazałabym, ale nie lubię się tak "obnażać" w internecie
Za to przy wolnej chwili mogę wrzucić do klubu jakąś fotkę ze ślubu
Rozumiem, spokojnie tak tylko napisałam-sama też nie chciałabym czegoś takiego wstawiać do internetu ponieważ to Twoja napiękniejsza chwila w życiu którą nie musisz się dzielić .
Możesz możesz A jakie pazurki miałaś?
Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
To ja wrzucę cieniowanie z czasu wyjazdu. Trochę cienkie i kolory przekłamane, ale co zrobić Ale mi się paznokcie od siatkówki zniszyczyły. Mam na dwóch takie kreski zadarte w wierzchniej warstwie paznokcia :< i się boczki poobłamywały trochę. Ale hoduję, jestem zbyt ciekawa moich pazurków w migdałkach
Bardzo ładne cieniowanie!
Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
wrzucam moje dzisiejsze zwyklaczki niestety niestaranne, bo na szybko malowane. I tylko jedna grubsza warstwa. Naszła mnie ochota na mleczne, lekko przeźroczyste, ale niestety mam brzydki kolor paznokcia ;( (zafarbowały mi po żółtym lakierze) i musiałam pomalować kryjącym.
Bardzo ładne, pięknie by Ci było w migdałkach, spróbuj może najpierw lekko zaokrąglić .
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dalej ćwiczę farbki

Ka-boom!

Oj Lolli.. przyjedź do mnie i mnie naucz tak malować

Dzisiaj pofarbowałam odrosty.. Ogólnie nałozyłam farbę a po 10 minutach patrzę-czerwone włosy! Myślałam, że zejdę z tego świata ale pomyślałam-dotrwam do końca, jak jest rudy, to już i tak będzie. Zmyłam i uff.. blond.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora