Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozwarstwianie się paznokcia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-11, 11:23   #18
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Rozwarstwianie się paznokcia

Cytat:
Napisane przez kamilab95 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś miałam tak tylko na środkowych palcach, teraz mam na wszystkich. Również myślę, że jest to z przesuszenia, ale malowania paznokci nie porzucę - podejrzewam, że to by pomogło, ale no way! Nie mogę wytrzymać kilku godzin z niepomalowanymi paznokciami, a co dopiero miesiąc! Albo na początek chociaż dwa tygodnie.
Hej dziewczyny !
Ja też sobie nie wyobrażam tego by nie mieć pomalowanych paznokci. Tak się przyzwyczaiłam do pomalowanych, ze nie ma opcji by były niepomalowane ;/ wiem, ze to niezdrowe i taka kuracja od malowania by mi się przydała, ale nie dam rady bez lakieru ;/ Kupiłam własnie NailTek Quicken i II Intensive Therapy, II IT potem lakier i na to Q, uważacie, ze to dobrze ? Gdzieś czytałam, że należy zmyć lakier, umyć ręce, ale przed malowanie zastosować coś (tu znowu zmywacz) na paznokcie żeby pozbyć się wszystkich tłustych substancji(mydła np) i potem malować. Tak tez robię, zauważyłam, że lakier trzyma się trochę dłużej (jeszcze przed stosowaniem NT, bo dopiero dzisiaj przyszła paczuszka ) i paznokcie sa trochę mocniejsze. Ale dalej się rozdwajają ;/ mam nadzieję, że po kuracji NT będzie lepiej.
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując