Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-16, 13:15   #4544
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Trza zachować zdrowy rozsądek, jego resztki znaczy sie Ale szok pewnie i tak będzie



Tak, naliczyli zamawiałam 14, dzisiaj na stronie karty juz punkty i 1 transakcja dodane dlatego sie dziwie

Dostałam przed chwilą maila od S. - że moja karta podarunkowa została aktywowana z opóźnieniem sęk w tym, że ja ją juz wydałam ale oni mają tam bałagan
Ale mają tak bajzel

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
aniyam wybacz, ze nie cytuje pierwszy raz widze ten krem w musie/piance mowisz ze niespecjalnie sie sprawdza, a szkoda, bo wyglada ciekawie mialam kiedys krem w piance, ale do ciala z a-dermy z owsem, swoja droga bardzo dobry byl
Ja jestem odwodniony suchulec i potrzebuję mega nawilżenia, ten daje lekkie i na krótko, dodatkowo używam teraz serum Algenista i ten krem z nim nie współpracuje, jak nałożę jedno i drugie to mi się wszystko wałkuje Miałam z Vaseline balsam do ciała w sprayu i fajnie psikał i wychodził z niego rzadki balsam i dawało się wszystko normalnie rozsmarować ,a to jest taka pianka jak do włosów, że psikasz na dłoń i jak dotyka to włosów to się jakoś rozpuszcza i ten krem też taki jest, pianka taka jakaś sztywna a jak chcesz dotknąć dotwarzy to znika i w sumie nie wiadomo jak to nanosić, dla mnie przebajerzone mocno
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora