Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieaktualne ;( metamorfoza w ciagu 20 dni :(( help!!!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-10, 23:53   #72
Blathan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Re: metamorfoza w ciagu 40 dni

Hej. Właśnie natrafiłam na ten wątek, ale jest taki strasznie długi, że przyznam się szzerze, że nie przeczytałam go całego, a więc niektóre opinie moje mogą się powtarzać. No wię moje zdanie jest takie, że najpierw powinnaś pzresunąc trochę pzredziałek, bo zbytnio na bok go czeszesz lub po prostu wycieniować włoski i zrobić sobie taką ukośną grzywkę. Zresztą moim zdaniem najlepiej by Ci było w wycieniowanych włoskach, po to aby nadać im kształtu. Co do koloru to uważam, że jest świetny. Masz również super figurę i wg mnie powinnaś ja podkreślić. A co do makijażu to niestety nie mogę nic bliżej powiedzieć, o fotki nie są najlepsze do tego. Jeśli chcesz, żeby dziewczyny Ci poradziły co do sposobu malowania się to zrób sobie zdjęcie z bliska patrząc prosto do aparatu. Aha i uśmiechnij się nic tak nie dodaje uroku jak uśmiech bo pzrecież jesteś śliczną młodą dziewczyną. Powodzenia. 3maj się pa
Blathan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując