Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-16, 11:06   #86
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez AgulecA Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - cięzko, na czerowno ale jak już się opale to opalenizna z czasem przechodzi w ładną brązowa

2. Kolor oczu
- ciemne tęczówki z plamkami, rzęsy i brwi jasne


3. Piegi - wychodzą latem, ciepłe , delikatno-brązowe

4. Cera - Jasny brzoskwiniowy, raczej ciepły


5. Naturalny kolor włosów - ciemny - brązowy, ale w świetle ma takie jakby rude refleksy


6. Kolor ust- nasycona brzoskwinia


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? w różowym wyglądam źle, turkus ,czerowny i biały mi pasuje oraz raczej żywe kolory

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Tak pasuje


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
? Tak pasują

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Hmm raczej tylko jasny szary i nic więcej

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Bardziej pasuje mi złoty. Raczej zimne kolory ale niektóre ciepłe też są okej


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
-Tak mogę bez problemu, tylko mam szerokie ramiona.
Trudno powiedzieć, polecam poprzymierzanie kolorów i zapoznanie się z paletami. Prawdopodobnie jakaś czysta pora roku - wiosna lub zima. Powinnaś przekonać się, czy faktycznie chłodne kolory bardziej ci pasują i czy czerń i biel jest lepsza niż np. antracyt i ecru albo ciemny brąz i kremowy.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora