Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-26, 16:23   #4589
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Glosna_woda Pokaż wiadomość
Też nie znoszę tych opisów impresji, ale składam to na karb mojej małej wrażliwości artystycznej. U mnie ma być praktycznie.
Natomiast typ kolorystyczny a osobowość, tu już czytam z zaciekawieniem i staram się znaleźć przykłady w otoczeniu. No i sama nie wiem, może to jest trochę jak z wiarą w horoskopy - zawsze coś tam się sprawdzi. Mój pan Lato jest faktycznie bardzo skrupulatny i staranny, znam bardzo dynamiczne i szybkie jesienie a ja jako Zima faktycznie jestem bardzo samowolna . Ale czy ma to wiele coś wspólnego z kolorami? Oj, tu potrzebna byłaby większa grupa doświadczalna.


To samo.
Na marginesie - kiedyś wydawało mi się, że to zażółcenie to pozytywny efekt, że niby jest "opalenizna", ale wcale nie. Ta żółć jest nieprzyjemna, chorobliwa, nie ma nic wspólnego ze złotą opalenizną, budzi skojarzenia raczej ze źle dobranym samoopalaczem.
Co do tego, co pisałaś o chłonięciu światła przez skórę, to nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Natomiast dobrze czuję się z opalenizną i wcale nie uważam, żeby obniżała mi kontrast i tym samym działała na niekorzyść. Opalam się w prawdzie dość ciężko, ale wyglądam lepiej z opalenizną niż bez. Gorzej tylko z rozjaśnionymi przez słońce włosami, tego akurat nie lubię.
Ja nie lubię opalenizny, może to moje osobiste uprzedzenie i tęsknota do jasnej karnacji

Co do powiązania typów z osobowością to nigdy się pod tym kątem nikomu nie przyglądałam.. Myślę, że jak się chce można z każdym znaleźć powiązanie w każdym układzie - kolorystycznym, zodiakalnym czy tarota (na tym się nie znam wcale) jest nawet takie pojęcie jak efekt horoskopowy
No ale zawsze fajnie poczytać różne obserwacje co się przypisuje zimom?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora