Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Buff'd
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-19, 13:28   #241
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nanomi swietne zdjecie, kolory widac idealnie Rzeczywiscie Cornsilk i Biscuit sa piekne ale kurka ja chyba odpuszcze Buff'd, a szkoda, bo to sie wydaje taka przyjazna firma.


Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Nanomi, jestem bardzo ciekawa jak Ci przypasują formułki, bo ja sobie z Buff'd kompletnie nie mogę poradzić. Może Ty znajdziesz jakiś sposób .
Ja na razie wróciłam do EDM i cierpliwie czekam na Joppa. No i zastanawiam się nad LaurEss, bo ma dobre opinie na makeupalley, ale ceny za próbki wysokie
Jeszcze nic nie testowałam, obiecuję zdać relację jak tylko znajdę odpowidni moment na testy .

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Podoba mi się WOOL, ale on chyba jest troszkę zoltawy?
Widzę ze tez dostalas inny róż, jak przetestujesz to daj znac jak wyglada na twarzy i czy go widac, bo ja dzis naprawde caly czas dosypywalam do miseczki rozu, nakldalam na pedzel i na twarz i nie bylo go widac (mam Tricky).
Tak, one wszystkie oprócz Biscuit, który jest neutralny, są ciepłe. Ok, opiszę moje wrażenia.

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dominikab i vril, a próbowałyście formuły Light?

Nanomi, mogłabyś wypróbować Cornsilk Light i porównać go do EM Intensive? Ciekawi mnie poziom krycia i rozświetlania.
Ok, jak będę testować zrobię takie porównanie. Mam korektor Intensive Light, może być zamiast podkładu Intensive?
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując