Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-09, 20:11   #1939
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez shilla Pokaż wiadomość
Tylko czy 5.71 i 5.0 nie wyjdzie mi ciemno. Chcialabym maksymalnie miec sredni brąz - a byloby fajnie jakby wyszedl popielaty jasny brąz. W zadnym wypadku nie chce czarnego. Wiec moze 5.07 i jakas 6 ?? Moze 6.22 ?? Albo 6.1 ??
myśle ze mieszanka poziomu 5+6 jest w tym przypadku najbardziej ok, ewentualnie poziom 6 , poziomu 7 nie masz co brać bo i tak Ci chwyci tylko odrost, i wtedy na oksy 6% wydaje mi sie ze powinno się rozjaśnić troszke, pozatym spróbuj - tak jak to robi megan- jak najbardziej rozjaśnić obeny kolor włosów przed farbowaniem

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez megan79 Pokaż wiadomość
No tak Mini niby jasny,ale sama pisałaś,że wychodzi ciemny.Zresztą chyba wszystkie jasne brązy wychodzą ciemne,a średnie prawie czarne,przynajmniej z moich doświadczeń tak wynika.Ja użyłabym mieszanki z 5.71 tylko dla pozbycia się rudawej poświaty.Ten kolorek na pewno byłby spoko na zimę,na lato chcę trochę rozjaśnić.A powiedz mi czy jak zastosuję 6.1 to sobie nie poradzi z rudawym refleksem?Ech im dłużej nad tym myślę tym bardziej zastanawiam się czy nie iść jednak do fryzjera.Dla moich włosów to i tak potrzebne są dwie farby,więc i tak mnie to już trochę wyniesie.Może więc dołożyć i przynajmniej miec pewność równo pokrytych włosów
jeśli masz tylko rudawe to 6.1 jak najbardziej sobie poradzi odcień metaliczny służy dow ybijania czerwonych refleksów a nie rudych
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora