Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typsy z Allegro???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-10, 00:10   #26
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Typsy z Allegro???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
W jakim przepraszam stylu???
Wyrażenie "krzyżyk na droge" odnosiło sie do tipsów kupowanych na allegro za 15 złotych. To co mam powiedzieć dziewczynie - " jasne kup sobie, jakosc nie ważna, napewno wszystko bedzie sie swietnie trzymalo". NIe masz pojecia o temacie a sie wypowiadasz - to co jest sprzedawane na allegro ( w wiekszosci przypadkow) to kawalki odpowiednio skrojonego plastiku ,ktory z prawdziwymi tipsami ze swietnych materiałow ( ABS itp) nie ma nic wspolnego. Powtarzam - NIC! Rownie dobrze mozna pociąc pudelko po jogurcie i efekt (oraz wytrzymalosc) bedzie podobna.
A wnoszac z postu Malaiki ( super piszesz po polsku- brawo!!!) nie ma ona zielonego pojecia w temacie tipsow - stad absolutnie odradzam zakupy na allegro bo prawdopodobnie kupi szajs i nie bedzie miala z tego zadnego pozytku. A z kursami nie ma to nic wspolnego bo nie o tym rozmawiamy - nie wymyslaj sobie prosze zdań , ktorch nie wypowiedzialam.
w jakim stylu pytasz?hmmmm nie chce uzyc nieodpowiedniego slowa a nie wiem teraz zupelnie jak to nazwac moze-niezbyt uprzekmie przyjaznie.
po 1 moglas zamiast tego powiedziec to co napisalas w tym poscie
po2 skad mozesz wiedziec o czym mam pojecie a o czym nie?nie znasz mnie nie wiesz czym na codzien sie zajmuje a wysnuwasz wnioski(znam osoby ktore zaopatruja sie w tipsy z allegro i jakos nie narzekaja)
po 3 jesli wiesz ktore sa dobre a ktore zle to moglabys doradzic dziewczynie ktora liczy ze t zrobisz bo przeciez pisze po to aby jej doradzic
po4 to faktycznie nie rozmawiamy o kursie(dlatego przeprosilam w poscie poprzednim za brak ladu i skladu to rowniez odnosilo sie do tego)
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując