Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Baza pod cienie - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-28, 16:11   #1081
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Baza Joko Cosmeticks

Używałam 3 baz ArtDeco, Lumene i Joko. Wypróbowałam wszystkie możliwości ich nakładania i wybrałam te, dzięki którym cienie trzymały się najdłużej. ArtDeco- baza na gołą powiekę, puder, cień. Lumene- puder na powiekę, baza, puder, cień ( tylko przy tej opcji cienie się trzymały, nałożona na gołą powiekę to tak jakby jej wcale nie nakładać). Joko-baza na gołą powiekę, puder, cień.
Wg mnie najgorsza była baza ArtDeco. Coprawda starczyła mi na rok i może pociągnęłaby dłużej ale zaczęła wysychać. Na moich bardzo tłustych powiekach wytrzymywała niecałe 7-8 godzin na najtrwalszych cieniach, około 5 na gorszych. Baza Lumene dostała ode mnie 2 miejsce. Jedyny minus to długie nakładanie tzn puder, baza puder, cień. Cienie wytrzymywały ok 8 godzin. Najlepsza jest dla mnie baza Joko. Delikatnie gładzę ją palcem i nakładam na powiekę, najpierw na połowę, później na drugą, naprawdę małą ilość. Na bazie cienie trzymają się około 8-10 jak im się spodoba. Żywsze kolory ok 5-6 czyli jak na pozostałych bazach. Jednym słowem ideału jeszcze nie odkryłam, ale przy takim stopniu przetłuszczania cery to i tak dobry wynik. Dodam, że jedną powiekę mam lekko opadającą i niestety na niej cienie zaczynają się delikatnie zbierać wcześniej, więc pewnie osobom, które mają tłustą cerę i opadające powieki będzie ciężko dobrać jakąkolwiek bazę.
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując