Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nieudana koloryzacja u blondynki - GOLDWELL COLORANCE
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 14:12   #8
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nieudana koloryzacja u blondynki - GOLDWELL COLORANCE

Dziękuję Kiedyś na początku miałam odcień Colorance jakiś naturalny blond, ale powiem szczerze prawie wogóle nie było widać różnicy. Dlatego postanowiłam wybrać inny kolor, chciałam, żeby był chłodnym odcieniem i ten najbardziej mi przypasował. Zdjęcie robiłam po przyjściu od fryzjera Następnym razem pójdę pewnie dopiero wiosną, więc zapytam o odcień (szkoda, że teraz tego nie zrobiłam, byłam jakieś 2 ty. temu).
Ja też mam dość jasny swój naturalny odcień, ale po rozjaśnieniu pasemek kolor jest zdecydowanie ładniejszy. Muszę przyznać, że Colorance dość długo utrzymuje mi się na włosach, mimo że myję je co drugi dzień. Dodatkowo zawsze używam szamponu do niwelowania żółtego odcienia i jestem zadowolona z efektu.

Dziękuję za linka i informacje . A czy w tych tubkach jest jakiś dozownik lub jakaś butelka do wymieszania, czy robisz to ręcznie w jakimś naczyniu?

Odcienie wybrałaś fajne. Ciekawe jak wyjdą w rzeczywistości. Trochę jestem zaskoczona, że 9N jak mówisz wyszedł dość ciemno, bo myślałam, że większość z tych blondów wychodzi jasna
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując