Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-12, 23:18   #2271
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
przykro mi, ja Ci nie doradzę, bo sama nie wiem
ale znając mnie, to ja bym najpierw próbowała sklepowymi farbkami, a jakby mnie żadna w miarę nie usatysfakcjonowała, to celowałabym w prof


Lady, Ty to jednak jesteś hardcorem musisz miec nieźle wytrzymałe stópki
okularki i lakier supcio


dobranoc


w sumie włoski to nie zęby - odrosną
ale przemyśl tą decyzję jeszcze raz, żebyś później kochana nie żałowała
czasami narzekają jak się przemęczą dziękuję uwielbiam ten lakier a okularki za grosze

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
cześć kochane!


fajne te torebki mnie się podoba 1 i ta z kokardką


wow ale oczoje...e fajne


no widać jaśniej jest i chyba już lepeij się czujesz w tym kolorku?

lady no butki zarąbiste, ale jak dla mnie obcas za wielki ja to najlepiej się czuje na ok. 5/6 cm to też przez kręgosłup bo mi dokucza
a okularki mam prawie identyczne

katie nie wiem co Ci doradzić w sumie mogłabyś spróbować tej palety i porównać w którym lepiej się będziesz czuła

a ja dziewczynki podjęłam decyzje że idę się obchlastać na boba dziewczyny mnie zaraziły tymi metamorfozami i też mi się zachciało zmiany Tż mnie namówił że zmiana się przyda a włoski i tak odrosną przyznam że się wacham troszkę muszę się z tym przespać ,ale w sumie same plusy widze w krótszych włoskach tylko żeby się układały i będzie ok
niby 14 cm ale z przodu ma na pewno z 2,5 jak nie więcej więc chodzi się bardzo fajnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora