Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam 16 lat.
Wątek: Mam 16 lat.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-09, 12:34   #9
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Mam 16 lat.

Cytat:
Napisane przez losux Pokaż wiadomość
Hej wizażanki, zwracam się do Was z prośbą o pomoc.
Chodzi o moja buzię.
Nie mam trądziku, pryszcze pojawiają się sporadycznie (patrz: przed okresem) na jakąś zniewalającą ilość wągrów nie narzekam, ale mam problem. Mimo młodego wieku mam już sporo zmarszczek w okolicy oczu! Co prawda nie są to jeszcze bardzo głębokie wgłebienia, ale jest ich trochę. Moja mama tez zwróciła mi na to uwagę. Moja skóra jest raczej sucha, a pod oczami szczególnie! I mój problem polega na tym, że nie wiem za bardzo jak ją pielegnować. Jeśli chodzi o kosmetyki to używam płynu do mycia twarzy UNDER TWENTY (ten różowy) dwa razy dziennie, krem nawilżający (bardzo czesto zmieniam, więc nie piszę jaki mam właśnie prośbę, jakiego powinnam używać?!) 2-3 razy dziennie, krem pod oczy z ZIAJI rozjaśniający cienie (bo je mam;( - mama mi kupiła=p /nie cienie tylko krem^^/) też 2-3 razy dziennie no i pod oczy z racji tych właśnie cieni używam fluid CLINIQUE superbalanced makeup. I właśnie, czy on nie wysusza? czy mogę go nadal używać?

dziękuję za wszelkie rady!


nie chcę wyglądac za kilka lat jak orzech włoski
Jesteś młodziutka, więc nie prędko będziesz przypominać orzech włoski Mam pytanie: ILE CZASU SPEDZASZ PRZED KOMPEM? Od wpatrywania się w monitor fakycznie skóra robi się sina i wysuszon, a już nie wspomne o ym jak na same oczka działa(efekt suchych i czerwonych iczu. Cienie wynikają ze złego mikrokrążenia i niedotlenienia tkanki Proponuję jakiś kremik dotleniający i stymujujący mikrokrążenie i będzie dobrze(np. SORAYA kuracja dotleniająca, jest bardzo fajny, bo nie podrażnia oczu, z ZIAI osobiście zrezygnowałam, bo strasznie mnie oczy szczypały i kiepsko działała(eventualnie, bardzo fajne sztyfy pod oczy ma ORIFLAME. Polecam też ograniczyć siedzenie przed komputerem(jeżeli spędzasz przed nim dużo czasu) Oczywiście, sińce pod oczami to także sygnał, że coś może się dziać złęgo w Twoim organiźmie. Pozdrawiam

Jeżeli dobrze rozumiem, używasz pod oczy podkładu? Powinnaś się zaopatrzyć w korekor POD OCZY (Najlepiej wybierz się do drogerii i potestuj je zanim jakiś wybierzesz Powinien dobrze nawilżać i rozświetlać. Jeżeli masz pod oczami suchą skórę i dodatkowo traktujesz ją podkładami,które matują, tylko pogłębiasz jej zły stan. Skóra wokół oczu ma o wiele mniej gruczołów niż pozostałą część twarzy, więc potrzebuje innego rodzaju pielęgnacji.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując