Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle Hakuro
Wątek: Pędzle Hakuro
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 20:48   #372
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Pędzle hakuro

Hej dziewczyny Mam do Was ważne pytanie... Chodzi o pędzle Hakuro... zamówiłam sobie zestaw 8 pędzli http://allegro.pl/hakuro-zestaw-8-pedzli-do-makijazu-i2010318591.html
oczywiście wcześniej oglądałam zdjęcia, czytałam opinie i oglądałam filmiki na YT o tych pędzlach. Zamówiłam od ladymakeup, która ma dobre opinie i prowadzi stronę poświęconą tym pędzlom. Jednak mam zastrzeżenia co do mojego zestawu... i nie wiem czy jestem przewrażliwiona czy faktycznie coś jest nie tak. Pędzle wydają mi się roztapirzone, tylko 3 wyglądają tak jak powinny (H50S, H60, H70)... Pozostałym odstają lekko wloski po bokach (H85 nie jest idealnie zbity, więc jak mają wyjść idealne kreski eyelinerem?), pędzle kulki są puszyste... a nie zbite... W tym jeden wcale nie jest taki miły dla oka (H77)... Mam mieszane uczucia, napisałam do kobity, czekam na odpowiedź, ale nie wiem czy nie powinnam odesłać tego zestawu. Nie są bardzo rozczochrane, ale na pewno różnią się wyglądem od filmiku np. Miss Heledore... wyglądają jakby już kilka razy były prane i włoski zaczęły odstawać, a na filmiku są ładnie zbite.... Choć tak czytam Wasze posty tutaj i widzę, że nie tylko mnie nie zadowolił zestaw, więc chyba nie jestem przewrażliwiona i prawdopodobnie dokonam zwrotu....
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując