Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 15:19   #4854
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Aniołku, któraś wczoraj pisała o nowościach, więc na pewno nie jestem pierwsza

LLka fioletowa jest prześliczna, brakowało mi z llek takiego własnie żywego fioletu, ta druga taka złotawa, ale trochę w kierunku brązu, nie spodobała mi się nie umiem określić dokładnie, ale chyba raczej ciepłe złoto. Chyba!

Cen nie było na produktach w ogóle, nie było żadnej info, ile kosztują, ten mazak taki z pędzelkiem, chyba faktycznie I <3 runway, zapowiada się ciekawie, lubię taką formę
część lakierów była z resztą nowości w miejscu limitki, a część była rozłożona na półeczce na lakiery, więc uważajcie, może nowości przeemigrowały gdzieś na szafę.

Teraz nie wiem jak z tą bazą, bo w sumie pomyliłam opakowania i raczej rozglądałam się za czymś podobnym do bazy HW catrice, jeśli była gdzieś w szafie, to przeoczyłam, ale wydaje mi się, że nie.

No i zapomniałam powiedzieć - mnóstwo tuszy do rzęs, co jeden, to większy - nie, ani ja, ani mama nie otwierałyśmy :P

z paznokciowych historii to tylko c&g i te podwójne, nic więcej nie było, w drugiej szafie też nie. Błyszczyków nowych nie widziałam, może jedynie swm, ale nie wiem, bo ja mam tylko dwa i nie śledzę innych :P

Pisałam o pudrze do rzęs? no i było dużo kolorowych linerów-fiolety i zielenie, więc jak któraś z okolic, to to w naturze carrefour wszystko
W końcu coś nowego, może coś się ruszy
Widziałam Twoje nowe zdobycze Na kolorowo

Hmmm a gdzie tu ich zakablować??
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora